Fratele păstor NELU PECURA (Chicago) este în comă! Să ne rugăm… (Dă share te rog)
De aproape 2 saptamani (din 16 septembrie) fr. pastor Nelu Pecura (Chicago) este in comă, a facut stop cardiac, inima-i bate, dar este sub aparate. Să ne rugăm ca Domnul să intervină, să vindece!
Voia Domnului să se facă! Datoria noastră este să mijlocim și să ne rugăm!
Vă mulțumim în Numele Domnului!
Cu dragoste,
Ciprian Bârsan







1 Comentariu
[…] Fratele păstor NELU PECURA (Chicago) este în comă! Să ne rugăm… (Dă share te rog) […]
Comentariile sunt dezactivate.