V O R B E

Slujirea ..
Dincolo de teoria obositoare de la amvoane …
Ce o fi ea …?
Renunțare ?
Da .
Iubirea aproapelui ?
Da ..
Lacrimi, zdrobirea eului,, multă lupta …?
Da..
… aeroport …bagaj , așteptări …
Dor de casa .. ???
Mult ,, foarte mult ..!!!
… se merita ?
Va las pe voi dragi mei sa răspundeți …
Cu respect mult !!!!
Gabi Zagrean






