În această seară, la Biserica Penticostală Elim din San Martín de la Vega, a avut
Astăzi am trăit una dintre acele bucurii pe care cu greu le poți pune în
Mulțumim Domnului pentru așezarea în slujba de prezbiter a fratelui Viorel ȘTEFĂNIȚĂ, în Biserca lui
Biserica Penticostală Maranata Sighiștel vă invită la Cortul Întâlniri 2026, Domnul să lucreze!