Să continuăm să mijlocim pentru Ruben Nistor!

Bunul Dumnezeu să dăruiască vindecare deplină și recuperare grabnică!
Frați și surori, mulțumim lui Dumnezeu care până aici ne-a ajutat. Astăzi fiul nostru, Ruben, a fost externat din spital si este acasa in Timisoara. Mulțumim tuturor celor ce v-ați rugat si ați postit pentru el. Dumnezeu să vă binecuvinteze! Credem ca recuperarea va fi bună si cât de curând va veni la Londra. Dumnezeu face minuni și astăzi! Cornel și Iulia Nistor
Fiți sănătoși!






