COMUNICAT despre starea pastorului Dumitru Ion ( Onita )


Chemare la mijlocire ❗️
După cum unii dintre dumneavoastră știți, fratele păstor Dumitru Ion ( Onita ), se află internat in spital la Bucuresti !
Momentan, starea lui de sănătate este stabilă, mulțumiri fie aduse lui Dumnezeu.Însă, suntem chemati fiecare dintre noi să ne rugăm și sa postim pentru el.
Dumnezeu să lucreze și să-l vindece !
Să intervină Dumnezeu cu vindecare și viață!
Cu dragoste, Ciprian Bârsan






