NELU FILIP la EMMANUEL ARGANDA!

Va invitam Duminica dimineata de la ora 10:00 la Emmanuel Arganda la un timp de partasie in rugaciune, in cantare si in special un timp pentru a invata din Cuvantul Domnului. Va fi impreuna cu noi fratele Pastor Nelu Filip (pastor in Biserica Poarta Cerului din Timisoara, membru in Comitetul Executiv al Cultului Penticostal din Romania si Presedinte al Comunitatii Regionale Penticostale Arad)
Va asteptam!







0 Comentarii
Domnul sa va binecuvinteze mult frate pastor
Comentariile sunt dezactivate.