👋 Bine ați venit pe dininimapentrutine.ro!
24 iunie 2026
Articole

COMUNICAT- Biserica Sfânta Treime, Bistrița

  • 7 iulie 2022
  • Citești într-un minut
  • 381 Vizualizări

Stimați frați și surori, membri ai Bisericii Sfânta Treime din Bistrița, din cauza lucrărilor la instalațiile de semnalizare și protecție în caz de incendiu, în luna Iulie o să ne întâlnim doar Duminica dimineața de la ora 10 la Liceul Logos. Toate celelalte întâlniri (Duminica seara și în timpul săptămânii) vor fi suspendate. Aceste lucrări sunt obligatorii, fiind parte din pachetul de autorizare și funcționare ISU, fără de care nu putem să continuăm întâlnirile în biserică. Să ne rugăm pentru ca aceste lucrări să se desfășoare în condiții bune, în timp cât mai scurt și fără incidente. Totodată, vă rugăm să aveți în vedere condițiile meteo din zilele în care ne întâlnim la Liceul Logos. Dumnezeu sa binecuvânteze întreaga Biserică Sfânta Treime!

https://www.facebook.com/102444757972171/posts/pfbid02TyxQSEWPDNyQRQFQHCT6nNME9k4sSWbTU7pSeD3PCGHzMY4YWaTE3H5E4XYbZ4msl/

Articolul anterior

Următorul articol